Vložit inzerát

OPERÁTOR/KA VE FARMACII | 33 - 40 500 Kč + benefity!

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledáte zaměstnání a nevadí Vám směnný provoz? Považujete se za pečlivého člověka a rád/a byste pracoval/a ve stabilní společnosti, která vyvíjí, produkuje i prodává léky? Hledáme nové členy do týmu!

Jako operátor/ka budete mít na starosti:
PřípravU pracovních pomůcek (mytí a sterilizace) pro výrobu sterilních léčivých přípravků
Nedílnou součástí práce jsou i zápisy do výrobní dokumentace v českém jazyce
Spolupráce probíhá v menším týmu zaměstnanců

Jedná se o práci ve 3-směnném provozu PONDĚLÍ - PÁTEK

MZDA:
- nástupní mzda 33 000Kč + 2 400Kč po zkušební době jako měsíční bonu + příplatky za směnnost (cca 5 000Kč)

Lokalita: Praha 10, Průmyslová ulice (dobře dostupné autobusy z metra Skalka, Depo Hostivař, Opatov, Háje, Vysočanská, Černý Most a dalších lokalit).

Požadavky

* vzdělání nebo zkušenost v oblasti farmacie, chemie či potravinářství
* zájem o dlouhodobou spolupráci
* ochota pracovat ve třísměnném provozu
* ČJ na úrovni rodilého mluvčího

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 33000 CZK do 40400 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek