Vložit inzerát

INŽENÝR KVALITY - STŘÍBRSKO

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Taje v oblasti kvality Vás lákají? APQP, PPAP, FMEA a podobné zkratky Vám řeknou víc než tisíc slov? Tak to budete naším INŽENÝREM KVALITY.

Vaší pracovní náplní bude:

* zajišťování projektů v rámci sériové kvality
* řízení zákaznických reklamací - detailní analýza chyb a zpracování 8D Reportů
* občasné služební cesty přímo k zákazníkovi (VW)
* posuzování a vyhodnocování rizik v oblasti zajištění kvality v sériovém procesu
* operativní řešení požadavků na výrobek a proces v oblasti zajištění kvality
* aktivní spolupráce při přípravě kontrolních plánů a návodek
* zpracování podkladů v interním ERP systému

Požadavky

* SŠ/VŠ
* praxe v oboru automotive v oblasti kvality
* komunikativní znalost německého jazyka, znalost anglického jazyka výhodou
* ochota cestovat ( jedná se o výjezdy k zákazníkovi v průměru 1x měsíčně )
* dobré komunikační dovednosti a s tím spojený pro-zákaznický přístup
* technické a analytické myšlení

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek