Vložit inzerát

VMware Specialista | 130.000 CZK

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste VMware specialista a máte v malíku technologie jako vSphere. vRealize Suite a vCloud Suite? Pak pokračujte ve čtení.

O nás:
Máme vlastní datová centra, vyvíjíme IoT řešení, poskytujeme profesionální cloudové služby.. Zkrátka převádíme technologické trendy do inovativních mediálních, telekomunikačních a IT infrastrukturních služeb.

Pracovní náplň:
- Zajištění provozu Cloudové infrastruktury 24x7, především na platformě VMware
- Analýza požadavků a návrh řešení IT infrastruktury v prostředí virtuálního datového centra (virtuální servery, storage, sítě, kontejnerové prostředí).
- Analýza, implementace a tvorba technické dokumentace pro zákaznická řešení (grafická schémata, popis řešení, implementační plán, provozní dokumentace).
- Technické konzultace a odborná podpora zákazníků.
- Účast na projektech a nových produktech.
- Po zaučení účast na pracovních pohotovostech, jeden týden 1x za 5 týdnů.

Požadavky

Technické požadavky:
- Znalost produktů VMware - vSphere (znalost vRealize Suite a vCloud Suite je výhodou).
- Zkušenost s administrací technologií a systémů na bázi OS Linux/Windows
- Zkušenost s konfigurací a administrací síťových prvků LAN a SAN – Ethernet/FC.
- Zkušenosti s zálohovacími technologiemi a provozními postupy.
- Pokročilé znalosti a dovednosti v oblasti virtualizace datových center.
- Spolehlivost, dochvilnost, ochota se vzdělávat, důslednost, soběstačnost
- Znalost AJ na úrovni práce s technickou dokumentací
- Řidičský průkaz sk. B.

Výhodou:
- Certifikace VMware VCP
- znalost VMware NSX-T, vROPs, Kubernetes, pokročilé síťování, skriptování.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 100000 CZK do 130000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek