Vložit inzerát

JavaScript+TypeScript Developer | Full-Remote| 130.000 CZK

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste zapálený FE developer a máte zkušenosti v JavaScript/TypeScript vývojem na Linuxu a pracujete s XHTML? Pak máme pozici přímo pro Vás.

O nás:
Máme vlastní datová centra, vyvíjíme IoT řešení, poskytujeme profesionální cloudové služby.. Zkrátka převádíme technologické trendy do inovativních mediálních, telekomunikačních a IT infrastrukturních služeb.

Pracovní náplň:
- Každodenní kódování v Typescript a JavaScript
- Rozvoj a správa naší platformy pro HbbTV řešení
- Vylepšování a zpráva stávajícího kódu
- Psaní Unit a integračních testů
- Poskytování podpory a expertízy kolegům v týmu

Požadavky

Technické požadavky:
- XHTML, čistý JavaScript, Typescript
- Git
- Předchozí zkušenosti s vývojem na Linux platformě
- Orientace v datových strukturách a funkcích webu, ideálně HbbTV
- Spolehlivost, dochvilnost, ochota se vzdělávat, důslednost
- Soběstačnost
- Analytické myšlení

Výhodou:
- Zkušenost s tvorbou CE aplikací

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 110000 CZK do 140000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek