Vložit inzerát

ZÁMEČNÍK SEŘIZOVAČ 45000KČ JDI DO TOHO!

Olomouc (Olomoucký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Prostějovská výrobní firma přijme spolehlivé lidi na pozici
ZÁMEČNÍK - SEŘIZOVAČ

- seřizování a nastavování výrobních strojů dle potřeb výroby
- zajištění plynulého chodu strojů
- opravy a přestavby linek
- zkušenost s prvky automatizace (robotická ramena) výhodou
- evidence o chodu strojů do systému v PC
- spolupráce s oddělením údržby, technologie, kvality a mistry

Nástup co nejdříve na HPP do kmene, dlouhodobá práce. Třeba až do důchodu.
Pokud váháte, přijďete se podívat, rádi Vám vše vysvětlíme, ukážeme.Za to nic nedáte.

Možnost příležitostí i pro absolventy (zde vám nabídneme mzdu odpovídající zkušenostem, avšak až se něco naučíte, mzda půjde nahoru - to dá rozum:-).

Požadavky

- ochota pracovat na směny 3 smeny nebo 12tky (krátký/dlouhý týden)
- odpovídající zdravotní stav
- pečlivost, zodpovědnost
- požadujeme prohlídku provozu, abyste věděli do čeho jdete

Místo pracoviště

Prostějov

Informace o pozici

  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek