Vložit inzerát

DEVOPS SPECIALISTA | 85 000 Kč

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenosti s DevOps technologiemi a procesy na platformě Azure? Baví tě automatizace a zlepšování procesů?

V tom případě pro Tebe máme místo v týmu!

Jsme česká společnost a již 30 let vyvíjíme komplexní informační systémy. Hledáme člověka, který nám pomůže nastavit správné procesy a strukturu v rámci DevOps. Nejsme svázaní korporátními procesy, pokud se objeví nová technologie nebo postup, lze ji rychle otestovat a přivést do praxe. U nás je spousta prostoru k dalšímu rozvoji!

Jak bude vypadat náplň práce?

* nastavení a správa podpůrných nástrojů pro vývoj IS
* vývoj nástroje pro automatizaci a zlepšování procesů vývoje a podpory
* automatizace interních vývojových procesů
* diagnostika problémů a jejich řešení
* spolupráce s interními vývojovými týmy

Požadavky

* praxe na pozici DevOps specialisty minimálně 1 rok
* znalost CI/CD v Microsoft Azure a GIT
* alespoň základní znalost YAML a nastavování Azure Pipeline
* angličtina postačí na pasivní úrovni
* výhodou je znalost Dockeru a předchozí práce v agilním týmu

Místo pracoviště

Ostrava

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 65000 CZK do 85000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek