Vložit inzerát

Embedded Linux developer | C | Home office

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do malé české technologické společnosti specializující se na poskytování průmyslových počítačových technologií a IoT řešení hledáme zkušeného Embedded Linux developera.

➡️ Máte zkušenosti práce s embedded a vývojem ovladačů na Linuxu?
➡️ Programovací jazyk C Vám není cizí?
➡️ Umíte analyzovat schémata zapojení a pracovat s hardwarem?
➡️ Baví Vás práce s nástroji Yocto Project nebo Buildroot?
➡️ Ovládáte skriptovací jazyky, jako jsou Bash a Python?

Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis ještě dnes!

Co Vás u nás čeká?
➡️ Udržování a rozvoj distribuce embedded Linuxu pro náš produkt
➡️ Spolupráce v týmu na analýze a plánování projektových úkolů
➡️ Odborný rozvoj, výzkum nových komponent, technologií a přístupů

Požadavky

➡️ Znalost jazyka C.
➡️ Zkušenosti se sestavením embedded Linuxu (Yocto Project, Buildroot)
➡️ Zkušenosti s vývojem ovladačů v Linuxu
➡️ Práce s síťovými protokoly a technologiemi
➡️ Schopnost práce s hardwarem, analýza schématu zapojení
➡️ Znalost skriptovacích jazyků (Bash, Python)

Výhodou:
➡️ Zkušenosti s průmyslovými protokoly a IoT
➡️ Práce s průmyslovými bezpečnostními mechanismy
➡️ Znalost síťových protokolů a konfigurace routerů

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 70000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek