Vložit inzerát

ROZPOČTÁŘ | až 45 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do menšího stabilního týmu světoznámé firmy hledáme parťáka, který nám pomůže s kalkulací nákladů a s podklady pro cenové nabídky.

Máš rád/a čísla a umíš výborně EXCEL? Perfektní!!

Co bude náplní tvé práce:
- Kalkulace projektových nákladů (vstupní materiály, technologické časy, výrobní časy apod.) a jejich včasné dodání
- Analýza odvedených nákladů
- Spolupráce při tvorbě kalkulačních nástrojů
- Komunikace napříč odděleními: controllingem, nákupem, prodejem a výrobou
- Tvorba nabídek (společně s obchodním oddělením)

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- předchozí zkušenost na obdobné pozici, ideálně ve výrobní společnosti
- Velmi dobrá znalost MS Excel (makra, vzorce, …)
- AJ na komunikativní úrovni – denní báze
- Zodpovědnost a pečlivost

Výhodou:
- Zkušenosti na obdobné pozici
- Znalost SAP

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek