Vložit inzerát

VEDOUCÍ LOGISTIK | PLZEŇ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Přepravní předpisy a celní problematika pro tebe nejsou cizí pojmy? Domluvíš se německy? Máš zkušenost s vedením a dohledem nad týmem?

Tak jsi ten pravý/pravá!

Na pozici VEDOUCÍHO LOGISTIKA bude tvým úkolem:
- Vést a řídit tým logistiky
- Dohlížet na organizaci a koordinaci přepravních činností
- Zajistit dodržování přepravních předpisů a celních procedur
- Spolupracovat s externími subjekty (dopravci, celníci aj..)
- Sledovat náklady na přepravu a hledat možnosti úspory
- Zavádět systémy pro řízení logistiky a sledování výkonnosti
- Sledovat trendy v odvětví a dodržovat předpisy
- Tvořit reporty
- Být nápomovný při řešení různých krizových situací

**Požadujeme:**

- Minimálně 5 let praxe v logistice s důrazem na dopravu a celní odbavení
- Dobrá znalost přepravních předpisů a celní dokumentace
- Vynikající vedení týmu a schopnost motivovat
- Pokročilá znalost německého jazyka, angličtina výhodou
- Min. bakalářské vzdělání
- Příslušné certifikáty jsou výhodou
- Možnost občasného cestování

Tato verze je stručnější, ale zachovává hlavní body inzerátu. Pokud budete mít další požadavky či úpravy, neváhejte mi dát vědět!

Požadavky

- VŠ vzdělání
- německý jazyk na pokročilé úrovni
- velmi dobrá znalost celní problematiky, plánování dopravy, supply chain aj..
- zkušenost s vedením týmu
- MS Office na velmi dobré úrovni
- ŘP. B

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek