Vložit inzerát

SALES ENGINEER | až 100 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jste technicky založený člověk a zároveň Vás baví obchod? Nevadí Vám cestování po Česku a Slovensku a domluvíte se bez problémů anglicky?

Přihlaste na tento inzerát a staňte se členem úspěšné zahraniční společnosti!

Náplň práce:
- návrh obchodní strategie společně s managementem firmy
- příprava roční prognózy
- návrh řešení daných projektů na základě zákazníka
- vývoj integrovaných řešení pro zákazníky, řízení projektů, rozvíjení vztahů
- práce v Sales Force
- sledování trhu a konkurence

Požadavky

- SŠ/VŠ technického směru
- předchozí zkušenost na technicko-obchodní pozici
- předchozí zkušenost s prodejem/marketingem
- angličtina na profesionální úrovni - slovem i písmem nutností
- znalost projektového řízení
- strategické myšlení a organizační dovednosti
- samostatnost a spolehlivost
- velmi dobré komunikační dovednosti
- ochota cestovat (50% času cesty, 50% home office)

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek