Vložit inzerát

INŽENÝR KVALITY | AŽ 50 000 KČ

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti se zákaznickou, dodavatelskou nebo interní kvalitou? Dorozumíte se anglicky a vyznáte se ve výkresové dokumentaci?
Pokud ano, tak pro Vás máme skvělou pracovní příležitost na pozici INŽENÝR KVALITY!

Na pozici inženýra kvality Vás bude čekat:
- Celková kontrola výrobního procesu
- Vedení a koordinace týmu 3-4 členů
- Zodpovědnost za kvalitu konečných produktů
- Řešení a řízení reklamace u zákazníka nebo dodavatele
- Tvorba dokumentace kvality ve výrobním týmu a správa databáze reklamací
- Účast na vývoji nových produktů
- Analýza a identifikace možných selhání a jejich potenciálního vlivu na kvalitu výrobků (FMEA)
- Návrhy a kontrola preventivních opatření
- Včasné vyhodnocování neshod výrobků
- Audity

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Komunikativní angličtina
- Praxe v oboru (zákaznická, dodavatelská nebo interní kvalita)
- Orientace ve výkresové dokumentaci
- Zkušenosti s vedením týmu
- FMEA, 8D reporty, PPAP, KWHY (výhodou)

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek