Vložit inzerát

MANAŽER/KA REALIZAČNÍCH PROJEKTŮ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenost s investičním řízením výstavby průmyslových či energetických celků? Domluvíš se anglicky? Máš zájem pracovat na zajímavých projekech, který mají dopad v celém světe?

Tak hledám právě tebe!

Na pozici MANAŽERA/KY REALIZAČNÍCH PROJEKTŮ bude tvým úkolem:
- Organizace a řízení projektů
- Zodpovědnost za správné provedení projektů na základě smluv
- Komunikace s dodavateli
- Komunikace se zákazníky, řešení jejich požadavků
- Koordinace týmu v rámci projektu
- Koordinace projektu z finanční a termínové stránky
- Reporting

Požadavky

- technické VŠ vzdělání
- zkušenost s investiční výstavbou průmyslových/energetických celků
- Anglický jazyk aktivně
- Velmi dobrá znalost MS Office (Excel, Project)
- Zkušenost s vedením týmu

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek