Vložit inzerát

SPECIALISTA ŘÍZENÍ A PLÁNOVÁNÍ VÝROBY | PLZEŇ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš za sebou praxi na technické pozici? Máš zkušenost se strojní výrobou a s řízením projektů?

Hledáme možná právě tebe!

Na pozici SPECIALISTA ŘÍZENÍ VÝROBY bude tvým úkolem:
- Správa zakázek pro výrobu
- Sledování a koordinace termínů zakázek, sledování nákladů projektů/zakázek
- Sestavování harmonogramů a sledování vývoje projektů
- Řešení problémů v průběhu projektů
-Spolupráce na hledání efektivních řešení a optimalizaci procesů.
- Zlepšování postupů pro zvýšení efektivity.
- Sledování výkonnosti
- Tvorba reportů
- Spolupráce s dalšími odděleními

Požadavky

- SŠ vzdělání - technické směru
- předchozí zkušenost s řízením nebo plánováním výroby
- znalost SW pro plánování projektů
- anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 0 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek