Vložit inzerát

TECHNOLOG LAKOVÁNÍ | LIBEREC | vhodné i pro ABSOLVENTY

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenost jako technolog lakování? nebo seš absolvent s minimálně SŠ vzděláním s technickým zaměřením? Máš znalost anglického jazyka? Pak neváhejte a pošlete mi Vaše CV!

Co Vás na Pozici TECHNOLOG LAKOVÁNÍ | LIBEREC čeká:

- Stanovení a optimalizace výrobních postupů a parametrů.
- Kontrola a aktualizace výrobní dokumentace.
- Účast na změnovém a odchylkovém řízení.
- Analýza výsledků výroby a řešení problémů.
- Hledání a implementace osvědčených postupů a návrhů.
- Komunikace s dodavateli barev a odborníky na lakování.
- Iniciace zlepšovacích procesů a plnění akčních plánů.

Požadavky

SŠ v oboru techniky
AJ na úrovni minimálně A2
Řidičský průkaz skupiny B
Zkušenost s práci na počítači (MS Office)
Zkušenosti v automobilovém průmyslu jsou výhodou
Znalost SAP je výhodou
Schopnost rychlého rozhodování a řešení problémů
Dobré komunikační a organizační schopnosti, zodpovědnost
Pozice je vhodná i pro absolventy

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek