Vložit inzerát

RECRUITMENT CONSULTANT | BRNO

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Zajímáš se o personalistiku? Rád/a by ses realizoval/a v oblasti HR, ale nemáš potřebnou praxi? Chceš se stát profesionálním recruiterem a dále se rozvíjet? Výborně!

Rozšiřujeme náš brněnský tým a hledáme kolegu/kolegyni na pozici RECRUITMENT CONSULTANT. V našich řadách vítáme jak zkušené recruitery, tak i HR nováčky s chutí a zájmem na sobě pracovat! :)

Co u nás práce konzultanta znamená:

- zodpovědnost za celý proces náboru a umístění kandidátů na vhodné pozice v různých odvětvích (od inzerce volných pozic, přes selekci životopisů, až k vedení pohovorů a prezentaci kandidátů)
- denní telefonická a emailová komunikace s uchazeči o zaměstnání a klienty
- ideální kandidát umí být obchodníkem, kreativcem a někdy také i psychologem
- zvládá komunikovat, řešit, analyzovat, ale také vyřizovat spoustu administrativy, která k naší práci patří
- umí hledat cesty a nenechá se odradit při prvním nezdaru
- má chuť, energii a nebojí se opravdu náročných úkolů
- hledá různorodou práci, kde se rozhodně nebude nudit

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- nadšení a zájem o oblast HR
- praxe v oblasti obchodu/prodeje, zákaznického servisu či call centra výhodou
- znalost anglického jazyka na úrovni B1
- znalost dalšího cizícho jazyka (RJ, UJ) na komunikativní úrovni výhodou, ne podmínkou
- velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti
- samostatnost
- ochota učit se!!
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 28000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek