Vložit inzerát

OBCHODNÍ MANAŽER l PRAHA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte technické nebo obchodní vzdělání a komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá problém?
Pak hledáme právě VÁS!

Staňte se OBCHODNÍM MANAŽEREM a pracujte pro stabilní firmu s více než pětadvacetiletou tradicí!

Co bude náplní Vaší práce?
- Vyhledávání a vytváření nových obchodních příležitostí
- Péče a rozšiřování spolupráce se stávajícími zákazníky
- Příprava, tvorba a předkládání obchodních nabídek
- Účast na výstavách a konferencích v ČR a v zahraničí
- Pravidelná jednání se zákazníky na obchodní a částečně i na technické úrovni
- Jednání s tuzemskými i zahraničními dodavateli
- Spoluúčast na tvorbě strategie prodeje obchodního oddělení
- Odpovědnost za plnění obchodní cílů

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického nebo obchodně-technického zaměření
- Minimálně tříletá praxe na pozici přímého nebo nepřímého prodeje (Sales Manager, KAM, Service Delivery Manager) v IT/ICT/Telco oblasti
- Základní znalosti, topologie a vlastnosti optických a telekomunikačních sítí, příp. IT sítí nebo SW řešení a poskytování služeb
- Plynulá AJ na komunikační úrovni (středně pokročilá znalost)
- Orientace na zákazníka a pracovní výsledek
- Sebemotivace, pozitivní a aktivní přístup k řešení svěřených úkolů
- Týmová práce, dobré organizační schopnosti a odolnost vůči stresu
- Schopnost naslouchat a ochota převzít odpovědnost a iniciativu
- Časovou flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
- Samostatnost a ochota cestovat
- Trestní bezúhonnost
- Řidičský průkaz sk. B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek