Vložit inzerát

Specialista na vzdělávání a rozvoj | PLZEŇ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš praxi se vzděláváním a rozvojem zaměstnanců? Jdeš do nových výzev po hlavě? Domluvíš se anglicky?

Pak hledám právě tebe!

Na pozici SPECIALISTY NA VZDĚLÁVÁNÍ A ROZVOJ zaměstnanců bude tvým úkolem:
- Nastavení procesů vzdělávání ve společnosti
- Navrhování a implementace účinných vzdělávacích programů
- Výběr vhodných dodavatelů vzdělávacích akcí
- Aktivní sledování a implementace nových trendů v oblasti vzdělávání a rozvoje
- Zajištění organizačního a administrativního zpracování vzdělávacích potřeb
- Správa systému řízení vzdělávání a jeho optimalizace
- Spolupráce s manažery na strategii rozvoje talentů a také s HR týmem
- Komunikace napříč společností

Požadavky

- vysokoškolské vzdělání
- předchozí praxe v roli školitele/training specialisty se zaměřením na vzdělávání a rozvoj
- praxe ve výrobní společnosti
- velmi dobrá angličtina
- MS Office na uživatelské úrovni
- týmových duch, organizační schopnosti

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek