Vložit inzerát

PROGRAMÁTOR ROBOTŮ ABB l ABSOLVENT l 70 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Říkají ti něco slova jako ABB, FANUC, případně jiný robotický systém a víš jak s nimi pracovat? Pak jsi náš člověk!

Hledáme šikovného člověka na pozici Programátora robotů, který chce využít své znalosti a nevadí mu krátkodobě cestovat.

Tvoje náplň práce bude:
- Programování průmyslových robotů FANUC a ABB (programování trajektorií, programování komunikace s PLC a ostatními periferiemi, ladění kvality, zkušební výroba, doprovod výroby do předání zařízení zákazníkovi)
- Komunikace s ostatními členy týmu
- Realizace projektů v rámci České republiky a Slovenska
- Testování dosahů robota v simulačních SW (podpora konstrukce)
- Uvádění linek, strojů a zařízení do provozu u odběratelů
- Tvorba manuálů a dokumentace

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání strojního nebo elektro směru
- Přehled v robotizaci, průmyslové automatizaci
- Praxe 1 rok s programováním ABB a FANUC robotů
- Praxe s programováním 4, nebo 6 osých robotů
- ŘP sk. B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek