Vložit inzerát

Vedoucí projektů v energetice | TERMODYNAMIKA| PLZEŇ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

HLEDÁ SE MANAŽER PROJEKTŮ!

Máš odborné znalosti v oblasti tepelné energetiky a komuniktivní úroveň v anglickém jazyce? Máš rovněž zkušenost s vedením projektů?

Pokud ano, pak hledáme právě tebe!

Tvé úkoly budou zahrnovat:

- Plné vedení projektů ve všech fázích
- Zodpovědnost za přípravu technických a obchodních dokumentů nezbytných pro realizaci projektu
- Řešení technických požadavků a optimalizací podle požadavků zákazníků
- Účast na schůzkách s potenciálními zákazníky a vyjednávání smluvních podmínek
- Spoluúčast na obchodních jednáních se zákazníky
- Zajištění, že projekt dosáhne stanovených cílů a podmínek

Požadavky

* VŠ strojní/technické
* Znalost tepelné energetiky - ze studií
* Anglický jazyk na pokročilé úrovni
* Znalost CAD/CAM systémů
* Ochota se účastnit krátkodobých služebních cest k zákazníkům

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 55000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek