Vložit inzerát

LOGISTIK | PLZEŇ | 35 000

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte organizační schopnosti a dokážete se efektivně dorozumívat? Máme pro vás atraktivní pracovní pozici! Právě obsazujeme pozice Logistika.

HLAVNÍ ROLE A ÚKOLY:

* Plánování a objednávání přepravy zboží
* Spolupráce s odděleními napříč společností
* Zajišťování přeprav, aktivní komunikace s přepravci
* Spolupráce s obchodním oddělením
* Řešení reklamací spojených s přepravami
* Zajišťování celního odbavení zboží při vývozech mimo EU
* Kontrola dokumentů související s přepravou zboží
* Sledování a vyhodnocování interních statistik týkajících se přeprav a další logistické administrativní úkoly

Požadavky

* Středoškolské vzdělání
* Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni B1
* Vynikající komunikační a organizační dovednosti
* Samostatnost, spolehlivost
* Zkušenost s MS Office, zejména pokročilé znalosti práce s tabulkami v Excelu
* Zkušenost s prací v SAP bude výhodou

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek