Vložit inzerát

MZDOVÁ ÚČETNÍ | PLZEŇ | 45 000

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte praxi v mzdovém účetnictví? Chcete se v oboru dále rozvíjet a pracovat v pohodovém prostředí? Máte zkušenost se SAPem? Zašlete nám životopis nebo se ozvěte a probereme nabídku blíže.

Vaše odpovědností bude:

* Komplexní zajištění mzdového účetnictví
* Úzká spolupráce s veřejnými orgány
* Správa daní a sociálních dávek
* Zpracování a vyrovnání zálohových daní z příjmů fyzických osob (DPP) a příjmů právnických osob (DPČ)
* Generování statistických reportů
* Příprava podkladů pro interní a externí reportování
* Kompletní zpracování ročního vyúčtování daní zaměstnanců ve firmě, včetně * Evidenčního listu pracovníků a archivace dat

Požadavky

- zkušenost na pozici mzdové účetní podmínkou
- znalost a zkušenost v SAP výhodou
- schopnost pracovat samostatně
- uživatelská znalost MS Office (hlavně Excel, Word)

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 38000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek