Vložit inzerát

Network Security Engineer

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro našeho klienta - jedničku mezi dodavateli IT řešení nejen v České republice, ale i v Evropě, která na trhu působí více než 25 let a tvoří ji více než 400 IT odborníků zaměřených na různé oblasti hledáme dalšího vynikajícího odborníka, který posílí tým a bude dalším členem, díky kterému bude společnost nadále růst.

Náplní Vaší práce bude systémová podpora a realizace technických případů u zákazníků.

Budete fungovat směrem ke klientovi, proto je nutné pochopit potřeby zákazníka a zároveň mu zajistit technickou spolupráci společně s naším obchodním oddělením a samozřejmě také s vedoucím týmu.

V této oblasti se také stanete školitelem pro naše klienty s plnohodnotnou certifikací, kterou si u nás zrealizujete.

Požadavky

Co na tuto roli potřebujeme?

- Vynikající znalosti IP networkingu
- Znalost problematiky Cisco směrovačů a přepínačů
- Dobré znalosti směrovacích protokolů (RIP, EIGRP, OSPF, BGP)
- Znalosti síťové bezpečnostní problematiky produktů Cisco Systems
- Znalost angličtiny na komunikativní úrovni (mluvená forma)
- Rádi bychom aby jste měl certifikace na úrovni CCNA Security, certifikace CCNP Security

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 65000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek