Vložit inzerát

PLÁNOVAČ LOGISTIKY, HOME OFFICE

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pro našeho klienta hledáme dočasnou výpomoc na pozici Logistického plánovače/Dispečera, kde budete zodpovědní za operativní plánování logistiky pro různé náklady a místa dodání. Hlavním cílem bude zajištění kapacity a výkonnosti.

Role dispečera bude zahrnovat:

- Plánování dopravy a proaktivní sledování dodávek po Evropě

- Spolupracovat s ostatními odděleními i externími dodavateli přepravních kapacit
- Sledování odchylek a navrhování alternativních řešení

- Sledování polohy dodávek
- Zákaznický a servisní přístup při každodenních úkolech

- Optimalizace nákladů při zajištění přepravních toků
- Reportování

Dočasná výpomoc s možností převodu do stabilního týmu pod kmenem.

Nástup IHNED
Lokalita: Ostrava / home office

Požadavky

- min. 5 let zkušeností z pozice dispečera nebo obdobné pozice
- zkušenost s logistickým nebo výrobním plánováním výhodou
- AJ úroveň min. B2

Místo pracoviště

Ostrava

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek