Vložit inzerát

ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT |IT PRÁVO|

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti jako právní stážista v oblasti IT/IP práva a chcete rozvíjet svou kariéru v oblasti práva?

Hledáte stabilní zaměstnání v prestižní právní firmě v centru Prahy?

Jako Junior Legal Associate / Právní Koncipient budou Vaše denní povinnosti následující:

- Denní řešení právního spektra v rámci IP/IT práva
- Smluvní právo, právo ochrany dat a kybernetickou bezpečnost
- Budete součástí projektů v oblasti médií, AI, Gaming, E-commerce, FinTech
- Prezentace, rozvoj v mezinárodním obchodu
- Podpora týmů M&A, Life Sciences, Litigace
- Komunikace a spolupráce s kolegy z celého světa, budete součástí globálního týmu se zaměřením na technologie

Výkon práce: Praha 1

Začátek: možný okamžitě nebo na základě dohody

Smlouva: Neomezená doba trvání přímo s zaměstnavatelem

Požadavky

- Právní vzdělání nutností (vystudované v České republice)
- Angličtina na profesionální úrovni B2+/C1
- Zájem o oblast IP/IT práva a správu dat
- Aspirace učit se každý den a růst ve svém oboru
- Prokázané zkušenosti v oblasti IT práva (stačí rok)
- Problem-solving přístup, důraz na detail a přesnost jsou absolutní nutností - Analytické myšlení a kritický postoj
- Další EU jazyky jsou výhodou!

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Právní služby, Služby
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek