Vložit inzerát

STAVBYVEDOUCÍ l + AUTO k soukromým účelům

Zlín (Zlínský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Společnost, která působí jako generální dodavatel pozemních staveb už od roku 1989, rozšiřuje svůj tým a obsazuje pozici:

STAVBYVEDOUCÍ

Co bude Vaší náplní práce?

* dohled nad stavebními projekty v lokalitě Zlín a jihomoravský kraj
* řízení stavební činnosti podle projektové dokumentace
* zajišťovaní organizace staveniště
* koordinace práce mistrů
* kontrola kvality provedené práce
* dodržování časového harmonogramu staveb
* vedení stavebního deníku

Požadavky

* minimálně středoškolské vzdělání v oboru pozemní stavby
* počítačová zdatnost (znalost programu Buildpower výhodou)
* zkušenosti na podobné pozici jsou výhodou, ne však podmínkou
* dobré organizační a komunikační dovednosti, důslednost a pečlivost
* časová flexibilita
* ŘP sk. B

Místo pracoviště

Zlín

Informace o pozici

  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 38000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek