Vložit inzerát

PROPOSAL ENGINEER | ENERGETICS

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do našeho týmu hledáme šikovného člověka, který by chtěl propojovat obchodní jednání s technickými znalostmi.

Jsme otevření i šikovným absolventům technických oborů!

Pokud umíš pracovat s AutoCADem, máš vyjednávací schopnosti a dokážeš komunikovat v angličtině - jsi náš člověk!

Náplň práce:
- spolupráce s prodejním týmem ve smyslu poskytování technické podpory k projektům
- vyplňování nákladových listů a spolupráce s dodavateli
- kalkulace
- komentování a kontrola technických parametrů zakázky
- tvorba technických a obchodních návrhů pro zákazníky
- tvorba technické dokumentace pro výrobu
- účast na obchodních jednáních spolu s obchodním týmem

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
- uživatelská znalost AutoCADu podmínkou
- ANGLIČTINA (komunikace ohledně technických parametrů)
- znalosti z energetiky velkou výhodou
- předchozí zkušenost ve strojírenské společnosti nebo na technickém oddělení
- velmi dobré komunikační dovednosti

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 60000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek