Vložit inzerát

IT Manager |Výrobní společnost|

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

POZICE:
Manažer IT / nová pobočka firmy/ komplet zajištění celé struktury IT

Potřebná znalost jazyků: český jazyk – rodilý mluvčí, Aj na úrovni alespoň B2, Nj je velikou výhodou

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Praha plus pracovní cesty v rámci ČR a blízkého zahraničí

FIRMA: výrobní firma s dlouholetou historií a pobočkami po celém světě.

NÁSTUP co nejdříve, doba neurčitá.

Firma zde v ČR zakládá své zázemí, na pozici tedy hledám schopného člověka, který má chuť stát u zrodu zajímavého projektu. Měl/a by jste si poradit s vytvářením IT strategie, její implementací, starost o rozpočet a vedení IT týmu. Ten by jste měl/a pomoci sestavit.
Budete spolupracovat s mateřskou společností a rozvíjet lokální strategii.

Požadavky

- VŠ vzdělání v oboru
- Praxe s vedením IT týmu alespoň 4 roky, zkušenosti s vedením IT projektů
- Výborné komunikační a prezentační dovednosti
- Angličtina na pokročilé úrovni min. B2 - jednání se zahraničím
- Inovativní přístup

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 110000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek