Vložit inzerát

PERSONÁLNÍ KONZULTANT/KA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máš dost ODVAHY na to komunikovat s řediteli a personalisty různých firem?

Nebojíš se OSLOVIT někoho s novou pracovní nabídkou?

ÚSPĚCH a VÝSLEDKY - to je to, co Tě v životě motivuje?

Přijď nás o tom přesvědčit a ukázat, že jsi právě Ty, koho hledáme!

Představ si, že u nás budeš vědět vše, co se děje na trhu práce! :) Budeš pečovat o kandidáty a své klienty - ať se s Tebou cítí jako v bavlnce! :) Dost Tvé práce zabere vymýšlení kreativních inzerátů a aktivní vyhledávání kandidátů - ale neboj, to vše a mnoho dalšího zvládneš s naší pomocí!

Tak nám dej co nejdřív vědět a brzy se uvidíme v Graftonu! :)

Požadavky

Co od Tebe očekáváme?

- zkušenosti s náborem nebo obchodní/prodejní činností
- angličtinu (komunikace buď s kandidáty nebo s klienty)
- umění jednat s různými typy lidí
- schopnost stanovit si priority a pracovat na několika projektech zároveň
- selský rozum a logické uvažování
- profesionální vystupování

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 30000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek