Vložit inzerát

Finanční účetní s angličtinou, Plzeň- město

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme finančního účetního do výrobního podniku přímo v Plzni.

Máme jasné priority:

1) Chceme samostatného člověka s praxí finančního účetního z výrobního podniku.

2) K tomu požadujeme angličtinu na komunikativníí úrovni - neznamená to gramaticky bezchybný projev, ale schopnost domluvit se anglicky s vedením, kolegy, popř. vyřešit emailovou korespondenci.

3) Je pro nás důležitý aktivní přístup k práci, motivaci se dál posunovat a fungovat v rámci našeho týmu.

A proč byste měli zvažovat právě nás?

Nabízíme Vám práci, kde můžete samostatně fungovat, nastavit si pracovní dobu podle Vašich možností. K dispozici máte 24 dní dovolené a k tomu 3 sick days. Požadujeme jisté zkušenosti, ale zajisté se toho u nás i spoustu naučíte. Můžete se účastnit zajímavých projektů a zdokonalit se v angličtině s našimi jazykovými kurzy. Rádi Vás podpoříme i v jiných aspektech osobního rozvoje formou dalších školeních.

Dejte nám šanci a přihlaste se na pozici, abychom se Vám představili :)

Požadavky

- min. SŠ vzdělání (samozřejmě ideálně ekonomický obor)
- znalost účetních a daňových předpisů
- praxe jako účetní ve výrobní společnost
- MS Office (především Excel a Word)
- angličtina

A pak tu máme pár plusových bodů, ze kterých budeme naprosto jásat, ale nejsou podmínkou a alespoň máte jasno v tom, že se je naučíte!

- znalost IFRS
- zkušenost s prostředím nadnárodního koncernu

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek