Vložit inzerát

ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO CONTROLLINGU| až 90 000 Kč

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Působíš v controllingu výrobní firmy a hledáš novou výzvu?

Máš praxi s tvorbou finančního plánu, budgetu a forecastu?

Jsi schopný/-á denně jednat v anglickém jazyce?

Máme pro Tebe skvělou pracovní příležitost na pozici: Zástupce vedoucího controllingu.

Jedná se o zcela novou pozici a možná zrovna TY ji budeš zastávat.

Hlavní pracovní náplň na této pozici:
- úzká spolupráce s vedoucím controllingu
- Kooperace na měsíčních a ročních uzávěrkách
- Sledování nákladů na přepravu zboží a hotového výrobku
- Konsolidace dat
- Zajištění koordinace interního auditu
- Analýza finančního dopadu současných a budoucích operací
- Reporting

Požadavky

- SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru
- min. 3 roky zkušeností v podnikových financích/controlling ve výrobní společnosti
- Komunikativní úroveň anglického jazyka
- Orientace v příslušných daňových zákonech a účetnictví
- MS Office (především MS Excel) na pokročilé úrovni
- Znalost SAP systému

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 80000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek