Vložit inzerát

VEDOUCÍ SKLADU - s flexibilní pracovní dobou

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte praxi jako vedoucí skladu nebo zástupce vedoucího skladu?

Lákala by Vás nová výzva? Zajímáte se zároveň o modernizaci v logistice - jako je automatizace a digitalizace?

Umožníme Vám také flexibilitu ohledně příchodů a odchodů z práce.

Zní to dobře? Čtěte dál..

Jako Vedoucí skladu budete:
* vést a koordinovat tým podřízených pracovníků
* zodpovídat za oblast skladování, příjem a expedici a zásobování linek
* dohlížet na dodržování procesů a předpisů, také BOZP a PO
* implementovat nové projekty a procesy
* optimalizovat pracovní postupy a zavádět nápravná opatření
* připravovat analýzy a reporty o výkonu oddělení, řídit fyzické inventury

Požadavky

- praxe na obdobné pracovní pozici alespoň 2 roky
- komunikativní znalost angličtiny pro denní komunikaci - minimálně úroveň B1
- aktivní zkušenost se systémem řízení skladu
- znalost práce v MS Office
- zkušenost se systémem SAP
- silné vedoucí dovednosti a organizační schopnosti

Místo pracoviště

Tachov

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek