Vložit inzerát

Obchodní referent/ka

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Zkrácený úvazek

Náplň práce

Láka Vás práce na obchodním úseku v prestižní zahraniční firmě? Hledáte práci na částečný úvazek třeba při studiu a nebojíte se komunikovat v angličtině? Pak hledáme právě Vás na pozici Obchodního referenta.

Zodpovídat budete zejména za:
* komunikaci se zákazníky a obchodníky prodejní sítě firmy
* analýzu požadavků a potřeb zákazníků
* poskytování obchodní asistence externím obchodníkům firmy
* spravování objednávky ve vztahu k zákazníkovi
* zajišťování včasného dodání zboží zákazníkovi, koordinace činnosti s expedicí, výrobou a kvalitou
* vyhodnocování platební morálky zákazníků
* vyřizování stížnosti a reklamace zákazníků

Požadavky

* SŠ vzdělání a vyšší
* praxe na obdobné pracovní pozici výhodou
* znalost anglického jazyka slovem i písmem
* znalost polského jazyka výhodou
* znalost MS Office - Excel, Word, znalost systému SAP vítána
* komunikativnosti, samostatnost, zodpovědnost
* systematický přístup k práci, týmová spolupráce
* ŘP sk. B

Místo pracoviště

Bílovec

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek