MEDIOR / SENIOR FRONTEND DEVELOPER | PRAHA | 80 - 130 000 CZK

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jsme dynamický a inovativní tým, který má vášeň pro tvorbu špičkových webových aplikací. V současné době hledáme zkušeného front-end vývojáře/vývojářku, který/á přinese kreativitu a technickou odbornost do našich projektů.

Požadavky

Silné znalosti JavaScriptu/TypeScriptu a praktické zkušenosti s Reactem nebo podobnými frameworky.
Doložené zkušenosti s vytvářením vysokokvalitních webových aplikací a portfóliem ukazujícím vaši práci.
Analytické myšlení a schopnost řešit složité technické výzvy.
Bezvýhradný zájem o nové webové technologie a snaha držet krok s rychle se vyvíjejícím průmyslem.
Vynikající komunikační dovednosti a schopnost vyjádřit a diskutovat o nápadech otevřeně.
Schopnost práce samostatně a zodpovědně, s důrazem na dosažení vynikajících výsledků.

Výhodou Budou:

Znalost Sass pro efektivní a udržitelné psaní kaskádových stylů.
Zkušenosti s React-query pro optimalizované získávání dat a správu stavu aplikací.
Seznámenost s testovacími frameworky, ideálně Jest, pro psaní spolehlivých a robustních testů.
Znalost bundlerů typu webpack pro správu závislostí a optimalizaci výkonu aplikací.
Zkušenosti s webovými animacemi (GSAP, Pixi.js) pro vytváření poutavých uživatelských interakcí.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 80000 CZK do 130000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek