Vložit inzerát

MEDICÍNSKÝ REPREZENTANT | JIŽNÍ ČECHY

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Máte vzdělání lékařského, farmaceutického, přírodovědného, chemického nebo příbuzného směru? Výborná komunikace, skvělé prodejní dovednosti a orientace na výsledek jsou Vám vlastní? Máte chuť vzdělávat se a rozvíjet a rádi by jste pracovali pro mezinárodní originální farmaceutickou společnost?
Máme tu příležitost přávě pro Vás!

Hledáme vhodné kandidáty na pozici Medicínský reprezentant pro regiony České Budějovice, Český Krumlov, Písek, Prachatice, Tábor, Příbram a další přidružené okresy.

Náplň práce:
- Pravidelné návštěvy specialistů, lékařů
- Péče o svěřený region, podpora prodeje firemních produktů a „launch“ nových CV produktů
- Plnění prodejních cílů
- Vyhledávání nových klientů a nových přístupů k rozšiřování trhu pro daný produkt
- Organizace seminářů pro odbornou veřejnost
- Pravidelný reporting

Požadavky

- VŠ vzdělání lékařského, farmaceutického, přírodovědného , chemického nebo příbuzného směru
- Praxe na podobné pozici podmínkou
- Výborné komunikační a prezentační schopnosti
- Obchodní myšlení a orientaci na výsledek
- Pozitivní přístup k práci, chuť vzdělávat se a rozvíjet se
- Uživatelskou znalost práce s PC
- Řidičský průkaz skupiny B
- Zkušenosti a kontakty v oblasti kardiologie výhodou

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie
  • Plat: Od 30000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek