Vložit inzerát

MANAŽER LOGISTIKY| až 140 000 Kč

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Znáte perfektně logistické procesy a máte silné vedoucí dovednosti?

Nyní otevíráme pozici MANAŽER LOGISTIKY - pro výrobní společnost.

Jste akční typ a nebojíte se chopit nového projektu? Dejte nám o sobě vědět.

Můžete se těšit na vedení logistického týmu a nastavení cílů logistiky.

Budete mít na starosti:
- vedení úseku logistiky závodu
- nastavování cílů logistiky a dohled na jejich plnění
- přípravu a návrhy obchodně-provozního plánování
- zlepšení a podporu výkonu a vztahů s dodavateli a logistickými partnery
- sledování logistického výkonu a implementaci nezbytných zlepšovacích kroků v souladu s ostatními funkcemi závodu

Požadavky

- VŠ vzdělání (výhodou v oblasti ekonomie, logistiky)
- zkušenost na obdobné pozici alespoň 5 let, ideálně ve výrobní společnosti
- výborná znalost logistických procesů
- pokročilá znalost AJ slovem i písmem
- silná osobnost s proaktivním přístupem

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 100000 CZK do 140000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek