Vložit inzerát

MANAGING DIRECTOR FINANCE & SERVICES

Zlín (Zlínský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenosti s působením na vedoucí pozici v oblasti financí? Máš přesah do oblasti HR, IT, facility a dalších? Zvládneš komunikovat v AJ na denní bázi? Láká Tě prostředí nadnárodní výrobní společnosti?

Neváhej a dej nám o sobě vědět!

Náplň práce:

* zodpovědnost za spravování financí celé společnosti, jejich plánování, vytváření analýz a předpovědí
* podílení se na vedení personálního oddělení
* dennodenní chod organizace, plánování, rozhodování
* zodpovědnosti za oddělení HR, IT a facility
* reporting zahraničnímu vedení

Požadavky

* min. VŠ vzdělání ekonomického směru
* praxe na obdobné manažerské pozici ve výrobní společnosti či službách min. 3 roky
* přesah do dalších oblastí mimo finance
* AJ na komunikativní úrovni B2

Místo pracoviště

Napajedla

Informace o pozici

  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Management
  • Plat: Od 110000 CZK do 150000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek