Vložit inzerát

VEDOUCÍ VÝVOJÁŘŮ | PLZEŇ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi zkušeným ajťákem? Máš za sebou vedení týmu vývojářů? Domluvíš se anglicky a pojmy jako ASP.NET nebo C# ti nejsou cizí?

Tak hledáme právě tebe a čekáme na tvé CV!

Na pozici

- Řízení a koordinace interních vývojových projektů
- Koordinace a vedení vývojové týmu
- Stanovení prioritních úkolů a kontrola jejich provedení
- Správa a tvorba dokumentace
- Konceptualizace, provedení, aplikace a ověření finálního řešení
- Spolupráce s analytickým týmem a dalšími kolegy společnosti
- Tvorba reportů pro účely prezentace vedení společnosti

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni
-Ovládání technologií ASP.Net Core nebo případně C#
- Znalost správy Microsoft SQL Server
- Zkušenosti s řízením týmu programátorů
- Orientace ve výrobním prostředí
- Zkušenost se správou projektů

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 75000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek