Vložit inzerát

TECHNIK ÚDRŽBY - ELEKTRO - nepřetržitý provoz

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jste zodpovědný, proaktivní a hledáte práci ve stabilní mezinárodní společnosti?

Hledáme kandidáta na pozici technika údržby do kmenového stavu strojírenské společnosti.

Budete se věnovat především:
- Provádění údržby a odstraňování závad na výrobních zařízeních a strojů (obráběcí stroje, montážní linky atd).
- Zajištění plynulosti provozu.
- Zprovozňování nových linek.
- Práce na zajímavých projektech.

Lokalita: Brno Slatina
Směnnost: nepřetržitý provoz (12h. směny) - dvě ranní směny, dvě noční a čtyři dny volna
Nástup: možný po dohodě

Požadavky

- vzdělání technického směru, obor strojní nebo elektro
- kvalifikace dle vyhlášky č. 50/ min. §6
- pečlivý a odpovědný přístup k práci, samostatnost
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 38000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek