Vložit inzerát

Technický manažer| služební vůz

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Právě obsazujeme pozici Technický manažer pro významnou společnost z řad automotive průmyslové výroby.

Na této pozici budete zodpovídat za:

* Přípravu návrhů a plánů na investice či úpravy za účelem zvýšení efektivity provozu
* Jednání s dodavateli ohledně servisních služeb a investičních projektů
* Implementaci nových technologií do výroby
* Optimalizaci stávajících výrobních linek z hlediska technologií a výrobních procesů
* Vedení týmu engineeringu a údržby

Požadavky

* Technické vzdělání, ideálně vysokoškolské
* Praxe minimálně 5 let na vedoucí pozici v engineeringu
* Angličtina na pokročilé úrovni - denní komunikace
* Zkušenost s plánováním a realizací projektů
* Znalost a aplikace LEAN metod, balancování linek, automatizace

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Management
  • Plat: Od 90000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek