Vložit inzerát

Výpomoc ve skladu - brigáda 180 Kč/hod.

Brno (Jihomoravský kraj) Nezáleží

Náplň práce

Máte zájem si přivydělat a možnost pracovat alespoň 4x týdně v ranním provozu? Jste časově flexibilní? Chtěl/a byste mít možnost podívat se do jedné z nejmodernějších výrobních hal v Brně?

Tak neváhejte a odpovězte na tento inzerát.

Aktuálně pro našeho klienta do Brna - Slatiny hledáme šikovné brigádníky na výpomoc do skladu, výroby mikroskopů.

Vaší náplní práce bude výpomoc ve skladu, vybalování, třídění, zabalování a vše co patří k práci skladníka + rozvoz materiálu do výroby. Nebojte, nejedná se o nic náročného, vše vás naučíme.

Lze plánovat směny, minimálně 4x týdně.

FLEXIBILNÍ ZAČÁTEK PRACOVNÍ DOBY OD 6:00 - 8:00 !!

Brigáda trvá do konce prosince 2023.

Požadavky

- možnost pracovat po-pá
- manuální zručnost
- fyzická zdatnost

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 180 CZK do 180 CZK
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží