Vložit inzerát

PR MANAGER | KOSMETIKA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Baví Tě svět módy a kosmetiky? Máš zkušenosti s PR a pořádáním eventů ve fashion sféře? Znáš český mediální trh? Pokud máš již nějaké kontakty na novináře či mediální domy ozvi se nám!

Tvým úkolem bude:
- Komunikace s novináři
- Zajištění mediálního obsahu (tištěný, TV, online)
- Budeš organizovat a plánovat různé eventy (od eventů pro influencery přes tiskové konference po sponzoringované akce)
- Vyjednávání s dodavateli
- Vyhodnocování profitability eventů
- Tvorba textů pro sociální sítě, PR články, firemní blog, apod.
- Organizace charitativních aktivit
- Administrativa spojená s marketingem
- Reporting

Požadavky

* VŠ vzdělání
* Anglický jazyk min B2 (překlady, komunikace se zahraničními dodavateli a kolegy)
* Min. 3 roky zkušeností v oblasti PR a komunikace
* Velmi dobrá znalost českého mediálního trhu (kontakty s novináři, mediálními domy, na česká společenská média)
* Řidičský průkaz velkou výhodou

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama
  • Plat: Od 55000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek