ELEKTRO KUTIL | SERVISNÍ TECHNIK |vyhláška 50| i pro absolventy

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Zpráva pro všechny kutily! Kde bychom byli kdyby jste nebyli?
Do našeho týmu potřebujeme šikovné ruce. Občas se našim zákazníkům něco pokazí, tak potřebujeme ruce, co to opraví. Opravujeme naše stroje, co přišly na reklamaci. Jsou to různé elektrotechnické přístroje, průmyslové systémy a různí průmysloví roboti. Je potřeba je rozebrat, zjistit, co je špatně, opravit to a pak to zase složit. Takže taková lego skládačka.
Pokud tě jako malýho/malou bavilo stavět lego, něco rozebírat a skládat zase dohromady, jsi náš člověk! Na nic nečekej a ozvi se nám! :)

Jsme prima kolektiv a zázemí velké firmy, můžeš tu růst a hezky si vydělat.

Požadavky

Co od tebe potřebujeme:
- vyhlášku 50 (můžeš mít jen par.5 ze školy)
- Aj základní znalost, aby sis přečetl nějaký manuál, zvládnul školení
- chuť něco rozebírat, kutit a pitvat se v tom, u našich strojů, to budeš potřebovat :)

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 27000 CZK do 42000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek