Vložit inzerát

Technik zdravotnických přístrojů

Videris s.r.o.
Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

* servisní aktivity převážně oftalmologických přístrojů
* realizace instalací přístrojů u zákazníků, zaškolování obsluhujícího personálu
* pravidelný plánovaný servis (provádění bezpečnostně-technických kontrol)
* aplikační podpora zákazníkům: dálková i v místě instalace přístroje (On-site service)
* samostatná komunikace se zahraničními dodavateli/výrobci při zajišťování záručního/pozáručního servisu zákazníkům
* komunikace se zákazníky v průběhu zpracování jednotlivých servisních případů (externími
i interními)
* individuální rozvoj se zaměřením na odborné znalosti a schopnosti (vč. účasti na odborných školeních poskytovaných výrobci přístrojů)
* monitorování přístrojového vybavení zákazníků, poskytování zpětné vazby vč. informací o praxi jejich využití zákazníkem

Požadavky

* absolvent VŠ technického zaměření (zdravotnická technika či biomedicínské inženýrství) nebo SŠ + 2 roky praxe na podobné pozici nejlépe v oboru mechanik opto/elektrozařízení
* držitel platného osvědčení odborné způsobilosti pracovníků v elektrotechnice dle NV
č. 194/2022 Sb., § 6
* pokročilá úroveň znalosti anglického jazyka
* komunikační dovednosti a příjemné vystupování
* vyšší uživatelská znalost práce na PC (HW, SW)
* řidičské oprávnění skup. B
* vysoké pracovní nasazení, samostatnost, ochota učit se novým věcem
* ochota cestovat (převážně po ČR)

Další informace

Nabízíme:
* Zajímavou a různorodou práci v oblasti moderních technologií
* zázemí zavedené české společnosti
* práci v příjemném kolektivu a dynamicky se rozvíjejícím oboru
* nadstandardní platové ohodnocení vč. ročních bonusů
* flexibilní pracovní doba
* firemní benefity – 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, multisport karta, výuka AJ, firemní akce, občerstvení na pracovišti
* odborný i profesní růst
* možnost účasti na produktových školeních u dodavatelů v zahraničí
* osobní automobil a telefon i k soukromému využití, firemní notebook
* nástup: Ihned

Místo pracoviště

Praha 6

Informace o pozici

  • Videris s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Elektrotechnické profese, Zdravotnictví a farmacie
  • Požadované vzdělání: Advanced
  • Plat: až 60 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek