Vložit inzerát

Supply Chain Manager| služební vůz

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledá se Supply Chain Manager se zkušenostmi s vedením týmu logistiky a nákupu.

Máte komplexní znalost supply chain managementu a interní logistiky z výrobní společnosti?
Ovládáte anglický jazyk pro denní komunikaci?

Máme pro Vás výjimečnou pracovní příležitost!

Na co se můžete těšit:
- Zodpovědnost za strategii dodavatelského řetězce a logistiky
- Dohled nad procesy v rámci svěřené oblasti
- Zvýšování efektivity logistických procesů
- Komunikaci se zákazníky a zajišťování spokojenosti zákazníků
- Zodpovědnost za dodržování termínů a podmínek dodání výrobků, zajištění dodávek zboží zákazníkovi
- Vedení týmu podřízených pracovníků
- Komunikace s dalšími odděleními společnosti

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- Prokazatelná praxe na vedoucí pozici v oblasti logistiky a nákupu výrobní společnosti (automotive výhodou)
- Anglický jazyk na pokročilé úrovni
- Znalost procesů v logistice a nákupu
- MS Office na pokročilé úrovni
- Znalost SAP
- Výborné organizační a komunikační dovednosti

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek