Vložit inzerát

SENIOR QUALITY ENGINEER

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jste zkušený inženýr kvality a máte praxi v automotive prostředí alespoň 3 roky? Chtěli byste se kariérně posunout?
Jako Senior Quality Engineera Vás čeká:
- Provádění interních systémových auditů (ISO 9001, IATF 16949)
- Zajišťování dodržování standardů kvality na úrovni divizní a místní
- Kontrola, plánování a údržba dokumentace a databází spojena s QMS
- Podpora interních auditů (i během externích auditů)
- Proškolování kolegů v metodách kvality
- Vyhodnocování požadavků zákazníků
- Optimalizace procesů

Požadavky

- SŠ nebo VŠ (ideálně technického směru)
- Zkušenosti v automotive prostředí
- Znalost kvalitářských norem
- zkušenost s audity (IATF16949, VDA 6.3 nebo jiné)
- Znalost a využití TQM
- Ochota občasných výjezdů, i do zahraničí
- MS Office na výborné uživatelské úrovni

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 70000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek