Vložit inzerát

NABÍDKOVÝ/Á MANAŽER/KA | elektro | až 80 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do úspěšné mezinárodní společnosti hledáme technicky založeného člověka, který se domluví anglicky a poskytne našim zákazníkům servis v podobě konzultací ohledně jejich zakázek.

Pokud máš zkušenosti s elektrotechnikou/energetikou, přihlas se na tento inzerát!

Náplň práce:
- navrhování elektro příslušenství (generátor, buzení apod.)
- řešení poptávek jednotlivých komponentů a jednání s dodavateli
- tvorba technické specifikace
- kalkulace nákladů
- jednání se zákazníky a prezentace nabídek
- spolupráce s realizačním týmem

Požadavky

- VŠ vzdělání elektro zaměření (případně SŠ vzdělání a letitá prokazatelná praxe v oboru)
- velmi dobrá úroveň AJ, ostatní jazyky výhodou
- zkušenost na obdobné pozici vítána
- znalost práce s AutoCAD

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek