Vložit inzerát

INŽENÝR MĚŘENÍ | METROLOG | PLZEŇ | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Vyznáš se v měřící a řídící technice? Dále v elektronice a ideálně také v PLC? Domluvíš se anglicky?

Tak pro nás jsi ideálním kandidátem a čekáme na tvůj životopis! :-)

Na pozici INŽENÝRA MĚŘENÍ bude tvým úkolem:
- Provádět měření ve výrobní hale na strojích a linkách podle stanovených plánů a postupů.
- Získávání dat z různých měřicích přístrojů, provádění analýzy těchto dat a vyhodnocovat výsledky měření.
- Zajišťovat, že měřící zařízení jsou správně nastavena a kalibrována.
- Připravovat plány pro měření na základě potřeb zákazníků.
- Vytvářet a spravovat databázi s naměřenými daty.

Tato pozice je u nás nová, takže bude ze začátku potřeba jezdit na častější služební cesty do Německa - ob týden.

Požadavky

- min. SŠ technického zaměření
- anglický jazyk na komunikativní úrovni (ideálně B2)
- technická orientace a znalost měřící a řídící techniky, elektroniky a ideálně PLC
- ŘP.B (ochota cestovat k zákazníkům)
- předchozí praxe jako metrolog výhodou

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek