Vložit inzerát

Referent/- ka obchodního oddělení - Plzeň

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví Tě administartivní práce?
Máš ekonomické vzdělání?
Ovládáš práci v MS Office?

Nově se otevřela skvělá příležitost i pro šikovné absolventy a to na pozici Referent/- ka obchodního oddělení v Plzni.

Tvůj denní chleba bude:
- zajišťovat dopravy dílů pro tuzemsko i zahraničí
- řešit neshody ohledně množství a záměny expedovaných dílů
- připravovat celní doklady
- vystavovat fakturační a expediční dokumenty
- zajišťovat expedici výrobků k zákazníkům včetně objednání dopravy

Na této pozici budeš využívat angličtinu zejména písemnou formou, občasně i při komunikaci. Pracovat budeš také v systému SAP.

Jedná se o pozici do menšího týmu. :-) Přivítáme tady přímo Tebe? Ozvi se...

Požadavky

- minimálně SŠ vzdělání
- praxe na obdobné pozici a u výrobní společnosti výhodou
- znalost anglického jazyka na úrovni B1 (aktivní využití: převážně písemná forma, občasně komunikativní)
- dobrá znalost MS Excel
- znalost SAP výhodou
- samostatnost, odpovědnost, spolehlivost

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 33000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek