Vložit inzerát

TÝMOVÝ/Á ASISTENT/KA | PRAHA | až 32 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Zajímáš se o oblast lidských zdrojů? Baví tě komunikace s lidmi? Výborně! Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Týmový/á asistent/ka, který/á nás podpoří v naší každodenní činnosti :)

Náplň práce:
- denní komunikace se zájemci o zaměstnání
- preselekce příchozích životopisů, prescreeningové hovory
- správa účtů na sociálních sítích (Facebook, atp.) - propagace inzerátů, spolupráce na různých kampaních, sdílení příspěvků
- tvorba pravidelného newsletteru
- příležitostné překlady z ČJ do AJ
- aktualizace údajů v interní databázi
- zpracování zápisů z porad, reporty, evidence docházky
- práce v Microsoft Office (Word, Excel), Canva
- další ad hoc úkoly související s administrativní podporou týmu
- spolupráce s odděleními napříč společností (marketing, atp.)

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- předchozí pracovní zkušenosti na administrativní pozici vítány
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (min. B2)
- organizační schopnosti
- práce se sadou Microsoft Office
- ŘP skup. B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 28000 CZK do 32000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek