Vložit inzerát

VEDOUCÍ VÝROBY - svařovací technika

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte praxi s vedením výroby? Pak neváhejte a využijte této zajímavé nabídky pracovat pro českou společnost zastupující významné výrobce svařovací techniky!

Právě hledáme vhodného kandidáta na pozici VEDOUCÍ VÝROBY.
Pracovní náplň:

-plánování, určení priorit a organizace práce na úseku obrobny, montáže a servisu
-řízení a organizace servisní činnosti zakázkové výroby
-vedení a rozvoj týmu 15 lidí
-spolupráce, nastavení a optimalizace procesů a jejich návaznosti ve výrobě
-práce s projektovou dokumentací, smlouvami, harmonogramy apod.
-nastavení a dohled nad spoluprací s externími subjekty
-kalkulace nákladů za výrobu pro nové projekty
-sledování a vyhodnocení nákladů výroby během projektu
-implementace požadavků ISO ve výrobě
-interní spolupráce napříč firmou
-pravidelné reportování o výsledcích

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- AJ na úrovni B1
- praxe na obdobné pozici
- zkušenost s vedením týmu lidí
- znalost projektové dokumentace včetně principů konstrukce
- znalost ISO standardů
- zkušenost se zakázkovou výrobou výhodou
- ŘP sk. B

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 65000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek